Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Tomickiej oraz sołtys Tomic zaprasza na  szkolenie

Nowe technologie w społecznym działaniu

27.02.2016 godz. 11.00 w GOK  ( czas trwania ok. 3 godz.)

Tematyka szkolenia:

• Portal naszawioska.pl – jak w prosty sposób założyć stronę wsi i po co?
  • Przykłady skutecznego wykorzystania Internetu w społecznym działaniu. Dobre praktyki, przykłady, inspiracje.
  • Wykorzystaj siłę fecebooka – jak siedząc na „fejsie” nie tracić czasu i czynić dobro

Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy więc prosimy, w miarę możliwości, o zabranie ze sobą tabletów, laptopów i smartfonów.

Prowadzący Jacek Piwowarski – sołtys wsi, radny miejski, prezes stowarzyszenia, latarnik Polski Cyfrowej, Mobilny Doradca ICT, absolwent Programu Liderzy PAFW.

Zapraszamy na szkolenie sołtysów, Rady Sołeckie, OSP,  KGW, stowarzyszenia  i wszystkich mieszkańców działających społecznie.